Sürdürülebilir Proje
 

Doğaya saygılı duruşu ile, doğadan aldığını
doğaya geri kazandıran "SÜRDÜRÜLEBİLİR"
proje; GÖLMAHAL

 

Gölmahal’i; küresel iklim değişikliği tehditine karşı gezegenimizin geleceğini önemseyen, yeşilden öte
yemyeşil yaşamlar sağlayan yarınların projesi olarak hayata geçiriyoruz. Bu ekolojik felsefe, evlerimizin inşaatından kullandığımız malzemelerden, yaşarken tasarruf etmenizi sağlayacak özelliklere kadar projenin her noktasına yansıyor.

Gölmahal, sürdürülebilir bir gelecek için doğal kaynakların akıllıca kullanıldığı; düşük karbon salımı, enerji verimliliği, yenilenebilir kaynaklar, ısı tasarrufu ve geri dönüşüm gibi unsurlarla yeşil yapı teknolojilerinin son imkanlarıyla tasarlanıyor.

Daha az sarfiyat ve atık üretimi, tabii toprak kullanımı gibi detaylarla proje, daha inşaat aşamasında doğaya saygılı duruşunu kanıtlıyor.

Gölmahal, yağmur sularının toplanarak arıtıldığı özel çatı tasarımı, rüzgar türbini ve güneş enerjisi ile kendi elektriğini üreten doğalgaz kullanılmayan teknolojisi ve tüm projeye su sağlayan özel arıtma sistemiyle size, bütçenize ve tüm geleceğimize katkı sağlıyor. Gölmahal; Sizi, yaşarken tasarruf edebileceğiniz, aynı zamanda da sürdürülebilir geleceğe katkı sağlayacağınız bir dünyaya davet ediyor.

  Hem dünyanın geleceği kazanıyor hem de siz!